+ 90 (392) 366 50 85
info@cypruscentralhospital.com
Title Image

Tüp Bebek

Dünya Tüp Bebek Standartları ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak ekibini ve ekipmanını daha nitelikli ve profesyonel hale getiren Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi, üreme tıbbı alanında büyük bir etkiye sahiptir.

Hastanemizde yüksek gebelik başarı oranları, en iyi tıbbi bakım, çeşitli donör ağı ve maliyetleri düşürmenize ve mükemmel bakım almanıza yardımcı olan çeşitli programlar sunuyoruz. Çiftler, bir aile kurmaya hazır olduklarında ve tam hizmet yumurta bağışı ve taşıyıcı annelik programının yardımına ihtiyaç duyduklarında CCH IVF’yi tercih ederler. Kıbrıs Tüp Bebek hastanesinin genel başarı oranı %70-80’dir. Gerçekten de, kliniklerimiz mevcut en gelişmiş üreme teknolojisini kullanır ve donörler (yumurta, sperm ve embriyo) kullanırız.

Merkezimiz, geleneksel kısırlık tedavisi arayan çiftlere tedavi sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük özel hastanesinin bir parçasıyız. Ayrıca bağış programımız, Avrupa ve Orta Doğu, Afrika ve ABD dahil olmak üzere diğer ülkelere de hizmet verecek şekilde donatılmıştır. Donör programımızda amacımız, yardımcı üreme teknolojisi alanındaki en son gelişmelerle infertil çiftleri sağlıklı sperm ve yumurta (oosit) donörleriyle eşleştirmektir.

Custom icon
Başarı Oranı
Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi, Kıbrıs Tüp Bebek sektörüne göre yüksek başarı oranları ile hastaların mutluluğunu sağlamakta ve doğru seçim olduğunu kanıtlamaktadır.
Custom icon
Bilgi Güvenliği
Kurumumuzda bireylerin mahremiyet hakları, kendilerini güvende ve rahat hissetmeleri esastır. Sıkı güvenlik protokolleri tüm hasta bilgilerini korur.
Custom icon
7x24 Hizmet
İngilizce, Arapça, Türkçe, Rusça ve Almanca olarak 7/24 online veya diğer iletişim kanallarımız aracılığıyla Kıbrıs’ta ve dünyanın her yerinde hastalarımıza erişilebilirlik ve sürekli iletişim sağlıyoruz.
Custom icon
Uzman Ekip
Güler yüzlü sağlık ekibimiz tüm tedavi süreçleri hakkında sizi bilgilendirecek, hastanede ve konaklama yerinizde ilaçlarınızı doğru bir şekilde almanıza destek olacak ve endişelerinizi giderecektir.
Custom icon
ISO 9001 Belgesi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ISO 9001 belgeli ilk ve tek özel hastanesinde bulunan tedavi merkezimiz üst düzey hizmet vererek ailenizin sağlıklı bir bebekle tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.