Tüp Bebek

04

Dünya Tüp Bebek Standartları ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak ekibini ve ekipmanını daha nitelikli ve profesyonel hale getiren Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi, üreme tıbbı alanında büyük bir etkiye sahiptir.

Hastanemizde yüksek gebelik başarı oranları, en iyi tıbbi bakım, çeşitli donör ağı ve maliyetleri düşürmenize ve mükemmel bakım almanıza yardımcı olan çeşitli programlar sunuyoruz. Çiftler, bir aile kurmaya hazır olduklarında ve tam hizmet yumurta bağışı ve taşıyıcı annelik programının yardımına ihtiyaç duyduklarında CCH IVF’yi tercih ederler. Kıbrıs Tüp Bebek hastanesinin genel başarı oranı %70-80’dir. Gerçekten de, kliniklerimiz mevcut en gelişmiş üreme teknolojisini kullanır ve donörler (yumurta, sperm ve embriyo) kullanırız.

Merkezimiz, geleneksel kısırlık tedavisi arayan çiftlere tedavi sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük özel hastanesinin bir parçasıyız. Ayrıca bağış programımız, Avrupa ve Orta Doğu, Afrika ve ABD dahil olmak üzere diğer ülkelere de hizmet verecek şekilde donatılmıştır. Donör programımızda amacımız, yardımcı üreme teknolojisi alanındaki en son gelişmelerle infertil çiftleri sağlıklı sperm ve yumurta (oosit) donörleriyle eşleştirmektir.