Kardiyoloji

kardiyolojiCyprus Central Hospital Kardiyoloji Polikliniği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kendini işine adamış büyük ve güçlü bir tıbbi kadro ile hizmet vermektedir. Kardiyoloji Merkezimizde tecrübeli ve alanında uzman kardiyologlar çalışmaktadır.

Cyprus Central Hospital Hastanesi’nde hipertansiyon, hiperkolesterolemi, metabolik sendrom, koroner arter hastalıkları, kalp kapak hastalıkları, kalp ritim bozuklukları gibi pek çok kardiyolojik hastalık deneyimli bir ekip tarafından başarı ile tedavi edilmektedir.

Cyprus Central Hospital Kardiyoloji Polikliniğinde çalışan uzmanlarımızın her biri ilgi alanlarındaki en son gelişmeleri yakından takip eder. Kardiyoloji Birimimizde deneyimli hekimlerin temel amacı modern, güçlü ve güncel tedavi yöntemlerini kalp ve damar hastalarında başarılı bir şekilde uygulanmaktır.

Kardiyoloji alanında tecrübeli kardiyologlardan oluşan departmanımızda, Efor, Ritim Holteri, Tansiyon Holteri ve EKO cihazlarımızla yapılan tetkikler sonucunda tanı konur ve hastaya en uygun tedavi seçeneği planlanır.

Kurulduğu günden bu yana birçok erişkin kalp hastasının tedavisini gerçeklertirmekte olan hastanemiz, deneyimli ve uyumlu bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir.

Kardiyoloji birimimizin yine Cyprus Central Hospital Hastanesi kapsamında ki diğer branşlarla arasındaki kusursuz uyum ve koordinasyon; hastanemizin başarısında ve hastalar tarafından tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biridir.