Kadın Hastalıkları ve Doğum

Cyprus Central Hospital Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz’de; uzmanlık alanlarında söz sahibi, tıp dünyasındaki güncel gelişimleri yakından takip eden hekimlerimizden oluşan bir ekip iş başındadır.

Riskli gebeliklerin takibinde deneyimli Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz gelişmiş cihazlar ve modern tıbbın tüm olanakları kullanılarak gebelik takibi yapılmaktadır. Merkezimizde genetik incelemeleri yapabilmemiz mümkündür.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz’de; cerrahi yöntemlerden açık ameliyatların yanısıra laparoskopik cerrahi tercih edilmektedir.

Ürojinekoloji bölümüzüde üriner inkontinans (idrar kaçırma) tanı ve tedavisinde deneyimli ekibimiz, medikal ve cerrahi tedavileri hastaya göre bireyselleştirirek uygulamaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezimiz’e kısırlık tedavisi için başvuran hastalarımızı yine hastanelerimiz kapsamındaki IVF (Tüp Bebek) Merkezi ile koordineli olarak takip ve tedavi ediyoruz. Kısırlık tedavisinde yaklaşımımızdaki temel noktalardan biri kişiye özel tedavidir. Bölümümüz ziyaretinizde kişisel ilgi ve duygusal destek ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir ortam ile karşılanırsınız.

Kadın sağlığı, hastalıkları ve doğum alanlarında ileri teknoloji ve modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hizmet vermekte olduğumuz kadın hastalıkları ve doğum merkezimizde menopoz, psikolojik danışmanlık, hamilelik dönemi danışmanlığı hizmetlerimizde mevcuttur.

 

Hakkımızda

Cyprus Central Hospital; 1995 yılından itibaren hizmet vermekte olup şu anda 48 uzman doktor ile hızla büyüyen kuruluş olma yolunda devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar 220 binden fazla hastamıza hizmet sunmuş bulunuyoruz.

İletişim

  • Eşref Bitlis Caddesi Gazimağusa KKTC, TURKEY via mersin10
  • +90 (392) 366 5085
    +90 (392) 366 2316 (FAX)
  • info@magusatipmerkezi.com

Copyright © 2019 - Cyprus Central Hospital