Gençleştirme Uygulamaları

COAXİPOLAR RADYOFREKANS

Yerçekimi ve diğer dış etkenlerin etkisi ile cildimizde kırışıklıklar ve sarkmalar 30’lu yaşlardan itibaren görülmeye başlar.

Coaxipolar radyo frekans uygulaması Alma Beauty Reform estetik ekipmanının bir özelliğidir ve en etkili iğnesiz anti-aging uygulamalarından kabul edilir.

Coaxipolar Radyofrekans Nedir?

Patentli UniPolar™ ve Coaxipolar™ teknolojileri, 40.68 MHz RF frekanslı dielektrik ısıtma kullanmakta ve dokuya saniyede 40.68 milyon gönderimde bulunmaktadır. Bu tür odaklanmış ve güçlü ısıtım, kişiye rahatsızlık vermeden derin ve etkili dermal ısıtmayı mümkün kılmaktadır.

Orta ve derin kırışıklarda tercih edilen bu yöntem, ciltteki kolajen sentezini arttırarak gençleşme etkisinin kalıcı olmasını sağlıyor. Dünya çapında 4 bin 600’den fazla klinikte başarıyla kullanılan REFORM uygulamaları; ince, hassas alanların yanı sıra tüm cilt tipleri (I-VI) için tamamen güvenilir, verimli ve uygundur.

Ameliyatsız Cilt Germe

Yüz gençleştirme ve cilt germede çok etkilidir. Zamanla cildimizdeki gevşeyen kolajen yapıyı kontrollü olarak ısıtarak yenilenmesini teşvik eder. 6 mm derinliğe kadar iletimde bulunan bir koaksiyalelektrot kullanılır.

Enjeksiyonlı Anti-Aging Uygulamalarına Göre Neden Üstün?

Enjeksiyonlu uygulamaların birçoğu sürekli tekrar edilmesi gereken ve bir nevi gençleşme makyajı diyebileceğimiz uygulamalardır. Ancak coaxipolar radyofrekans uygulaması cildin kendi kolajen sentezini tetiklediği için sağladığı gençleştirme ve antiaging etkisi kalıcı ve doğaldır.

Aynı zamanda enjeksiyon istemeyen kişiler için de ideal bir gençleştirme yöntemidir.

Hakkımızda

Cyprus Central Hospital; 1995 yılından itibaren hizmet vermekte olup şu anda 48 uzman doktor ile hızla büyüyen kuruluş olma yolunda devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar 220 binden fazla hastamıza hizmet sunmuş bulunuyoruz.

İletişim

  • Eşref Bitlis Caddesi Gazimağusa KKTC, TURKEY via mersin10
  • +90 (392) 366 5085
    +90 (392) 366 2316 (FAX)
  • info@magusatipmerkezi.com

Copyright © 2019 - Cyprus Central Hospital