Bölgesel İncelme ve Vücut Bakımı

4 BOYUTLU İNCELME
Güzellik anlayışının değişmesiyle birlikte günümüzde artık hem kadın hem erkekler için fazla kilolar ciddi bir sorun oluşturuyor. Kilo verilmesine rağmen göbek veya basen bölgesinde bulunan inatçı yağlanmalardan arınmak içinse bazen diyet veya spor yeterli olmuyor.

Tam bu noktada “4 Boyutlu İncelme” yardıma koşuyor ve farklı vücut şekillendirme teknolojilerini kişiye özel harmanlayarak en iyi sonuçların alınmasını sağlıyor. Diyetle desteklendiğinde hem bölgesel incelme hem de zayıflama sağlayan bu yöntemde dört farklı teknoloji kullanılıyor; unipolar radyofrekans, ritmik vakum, soğuk lipoliz ve ultrason.

Yağ hücrelerini azaltmayı hedefleyen bu yöntem, deride sıkılaşma yarattığı için derinin daha gergin görünmesini sağlıyor. Bu sebeple de “liposuction” ameliyatlarının sonrasında görülen sarkma problemleri yaşanmıyor. Alınması hedeflenen sonuç için kişinin yaşı, cinsiyeti ve cildin sarkıklık durumunun da önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

“Houte Couture İncelme” olarak da adlandırabileceğimiz 4 Boyutlu İncelme bu alanda uzman olan kişilerce uygulanacak bölgeye ve kişinin beklentisine göre şekillendiriliyor.

Hakkımızda

Cyprus Central Hospital; 1995 yılından itibaren hizmet vermekte olup şu anda 48 uzman doktor ile hızla büyüyen kuruluş olma yolunda devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar 220 binden fazla hastamıza hizmet sunmuş bulunuyoruz.

İletişim

  • Eşref Bitlis Caddesi Gazimağusa KKTC, TURKEY via mersin10
  • +90 (392) 366 5085
    +90 (392) 366 2316 (FAX)
  • info@magusatipmerkezi.com

Copyright © 2019 - Cyprus Central Hospital